Бутилка с газ хелий достатъчен за надуване на около 30 латексови балона с размер 23см. или 25 балона с размер 26см. С включен накрайник за надуване. Готов за употреба. Обем 0.20 m3 / 200 литра.
Бутилката е предназначена за еднократна употреба. Не може да се пренапълва с хелий.
Бутилка с газ хелий достатъчен за надуване на около 50 броя латексови балона с размер 23см. С включен накрайник за надуване. Бутилката е предназначена за еднократна употреба. Не може да се пренапълва с хелий.
Полимерен разтвор за обработка на балони надути с хелий. След поставяне в балона, запечатва отвътре с тънък слой филм и удължава живота на балоните. Бутилката е за около 420 стандартни латексови балона, надути на 11'( 27-30см.).
KODA e най-добрият гел за балони с хелий, предлаган на пазара. Балони с хелий "Gemar", обработени с KODA, издържат 2 пъти по-дълго време, отколкото обработени с конкурентни продукти. Бутилката е достатъчна за обработката на около 350 балона с размер 30см.
KODA e най-добрият гел за балони с хелий, предлаган на пазара. Балони с хелий "Gemar", обработени с KODA, издържат 2 пъти по-дълго време, отколкото обработени с конкурентни продукти. Бутилката е достатъчна за обработката на около 1250 балона с размер 30см.
Електрическа помпа за балони с контол на скоростта с две гнезда.
С нея надуването на балони е бързо и лесно.
Един 12" балон се надува за 1.5 секунди само с натискането на един бутон. Помпата е лека и удобна, с 2.5 м. кабел.
Мотор: 500 W, 230 V, 50 Hz.
Размери: 21 х 12 х 19 см.
Тегло: 1.800 кг.
Електрическа помпа за надуване на балони с две гнезда. Помпата позволява надуване на два балона едновременно, като само едното гнездо е активно и се натиска, другото е статично. Два режима на работа: непрекъснато и с прекъсване (регулиране). Помпата има включени накрайници за малки балони. Мощност 600W. Размери 19х19х13см. Работи със захранващ кабел.
Лента за арка от балони. Дължина 5 метра. 110 броя двойни дупки. В една дупка могат да се слага повече от един балон. Лентата може да се реже до желаната дължина.
Лепило за балони на силиконова основа. 100 броя точки с диаметър 1 см. Използва се за залепяне на балони по между си, за залепяне на балони за тавана и други.
Дървен оразмерител за балони 9 вида отвори с различен размер: 25 см, 23 см, 20 см, 18 см, 15 см, 13 см, 10 см, 8 см, 5 см. Изработен от шперплат, лесен за сглабяне и разглабяне. В комплекта са включени ластици, с помощта на които се фиксира и стабилизира конструцията.
Професионална ръчна помпа за балони. Подходяща за надуване на всякакъв вид балони - фолиеви, латексови, моделиращи, кристални. Надуване в две посоки. Произведено в Швеция.
Самозалепващи държачи с отвор за закрепване на арка от балони, гирлянд от балони и други декорации към стена, прозорец и други повърхности. 4 броя в опаковка. Максимално натоварване 0.5кг.
Спрей за блясък за латексови балони Bulutum 400мл. Използва се върху надути балони, като предава дълготраен блясък и предотвратява оксидирането(матирането) на балоните. След надуване, напръскайте балоните от разстояние 30см. Не се употребява върху фолиеви балони.
Спрей за блясък за латексови балони. Използва се върху надути балони, като предава дълготраен блясък и предотвратява оксидирането(матирането) на балоните. След надуване, напръскайте балоните от разстояние 30см. 750мл. Не се употребява върху фолиеви балони.
Стойка за 7 броя балони (6 латексови+1 фолиев). Състои се от 6 пръчки за латексови балони по 30см., които могат да се снаждат по между си, 3 пръчки по 40см. за латексови балони, които могат да се снаждат по между си, 2 пръчки за фолиев балон по 40см., които се снаждат по между си, 6 чашки за латексови балони и 1 чашка за фолиев балон.